Udane spotkanie

Dołączając do 7N, zyskasz opiekującego się Tobą Agenta. Umożliwi Ci on dostęp do projektów IT najlepiej dopasowanych do Twoich kompetencji i oczekiwań.

#

Zapraszamy na spotkanie z 7N

Celem tej strony jest przybliżenie Ci 7N oraz tego, na co możesz liczyć, gdy zostaniesz naszym konsultantem. Podczas rozmowy rekrutacyjnej poznamy się lepiej, by móc zbudować pozytywną i długotrwałą relację. Wtedy też odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Twój przewodnik po 7N - Otwórz wszystkie dokumenty

 

Twoja przygoda z 7N

W animacji poniżej zapoznasz się ze wszystkimi etapami procesu rekrutacji w 7N.

PLAY VIDEO
Społeczność 7N
Jako Konsultant 7N staniesz się częścią unikalnej społeczności najlepszych freelancerów IT w Polsce. Przekonasz się, że w warunkach stworzonych przez 7N świetni eksperci to jednocześnie ludzie, z którymi można spędzić czas we wspaniałej atmosferze.
Model biznesowy i wartości
W 7N postanowiliśmy dać najlepszą możliwą opiekę najlepszym na rynku ekspertom IT chcącym pracować w modelu kontraktorskim, w oparciu o jawne i przejrzyste zasady finansowe. Analogicznie do najlepszych sportowców czy aktorów, którzy swoje sprawy zawodowe i kontraktowe powierzają profesjonalnym agentom, tak by móc skupić się wyłącznie na grze, niezależni eksperci IT mogą powierzyć swoje sprawy Agentom 7N.

Bycie kontraktorem w 7N

Dowiesz się tu o specyfice pracy kontraktorskiej, o tym, jak opiekujemy się Tobą na kontrakcie oraz jak przygotowujemy Cię do zmiany kontraktu.

Proces rekrutacji i GDPR

Jedno ze źródeł sukcesu 7N to nasz proces rekrutacji. Dokładamy najwyższych starań, by jak najlepiej poznać Twoje kompetencje techniczne i interpersonalne.

Chcemy wiedzieć, czy będziemy mieć w Tobie partnera w zakładanej wieloletniej współpracy. Z drugiej strony, dobre poznanie Ciebie pozwoli nam znajdować i proponować Ci projekty optymalnie dopasowane do Twoich umiejętności i preferencji.

Rozwój zawodowy w 7N
Będąc ponad 30 lat na rynku i współpracując obecnie z ponad 900 kontraktorami, doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twoja atrakcyjność na rynku IT zależy m.in. od Twojego rozwoju zawodowego.

Do zobaczenia na spotkaniu!

Jeśli chcesz zadać nam jakieś pytania jeszcze przed spotkaniem, zapraszamy do kontaktu.